Kontakty

Spojte se s námi, vyberte si způsob, který Vám nejvíce vyhovuje

CarSimply s. r .o.

Sídlo společnosti

Hálkova 1406/2

120 00 Praha 2 – Nové Město

IČO: 119 80 915

zapsaná do obchodního rejstříku u Městského soudu v Praze, C 357455

Napište nám.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Realizační tým

Petr Zíka

Divizní ředitel

+420 774 092 829

petr.zika@carsimply.com

Zdeněk Slabý

Koordinátor

+420 605 554 491

koordinator@carsimply.com

Ingrid Pánková

Fakturace

info@carsimply.com

Lucie Francová

Marketing

marketing@carsimply.com

Ing. Michal Jeníček

Kreativní manažer

marketing@carsimply.com

Ing. Milan Medvec

IT specialista

info@carsimply.com

Pobočky

Brno

602 00 Příkop 838/6

Tel.: +420 732 863 957   Mail: petr.borsky@carsimply.com

Tábor

390 01 Žižkovo nám. 19/19

Tel.: +420 775 995 650   Mail: lubos.brenda@carsimply.com

Karviná

733 01 Masarykovo náměstí 21/11

Tel.: +420 774 838 949   Mail: petr.sedlacek@carsimply.com

Oblastní ředitelé

Praha

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Liberecký kraj

Moravskoslezský kraj

Pardubický kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Praha

Ing. Michal Jeníček

Praha

+420 605 203 509

michal.jenicek@carsimply.com

Blanka Mašková

Praha

+420 777 821 540

blanka.maskova@carsimply.com

.

Ing. Martin Douša

Praha

+420 777 349 699

martin.dousa@carsimply.com

Jihočeský kraj

David Nedorost

České Budějovice

+420 777 292 938

david.nedorost@carsimply.com

Pavel Břenda

Mladá Vožice

+420 777 331 831

pavel.brenda@carsimply.com

.

LBT, s.r.o.

Luboš Břenda

Tábor

+420 775 995 650

lubos.brenda@carsimply.com

Miroslav Sehnoutka

Tábor

+420 777 271 610

miroslav.sehnoutka@carsimply.com

Jihomoravský kraj

Michal Straka

Brno

+420 725 544 002

michal.straka@carsimply.com

.

Liberecký kraj

Atera Invest, s.r.o.

Martin Mojžíš

Liberec

+420 774 605 545

martin.mojzis@carsimply.com

Moravskoslezský kraj

Psotka Petr

Opava

+420 606 722 752

petr.psotka@carsimply.com

.

PS & Friends - Alternative Investment s.r.o.

Petr Sedláček

Ostrava

+420 774 838 949

petr.sedlacek@carsimply.com

Pardubický kraj

Miroslav Rumpli

Pardubice

+420 739 361 000

miroslav.rumpli@carsimply.com

Plzeňský kraj

David Vorovka

Plzeň

+420 774 378 766

david.vorovka@carsimply.com

.

DSC s.r.o.

Daniel Schneider

Plzeň

+420 608 645 508

daniel.schneider@carsimply.com

Středočeský kraj

Martin Brůža

Benešov

+420 728 117 365

martin.bruza@carsimply.com

.

Ústecký kraj

Martin Franěk

Úst nad Labem

+420 602 444 172

martin.franek@carsimply.com

.

Ing. Tomáš Zavoral

Teplice

+420 602 313 384

tomas.zavoral@carsimply.com

Zlínský kraj

Jointerra s.r.o.

Martin Šůstek

Zlín

+420 602 513 966

martin.sustek@carsimply.com

©2022 CarSimply s. r. o.

Spolupracující partneři:

RT Torax

©2022 CarSimply s. r. o.

Spolupracující partneři:

ALD AutomotiveRT ToraxLenner Motors